Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Ücretsiz film nasıl indirebiliriz?

Cevap: Detaylı videomuzu lütfen bu linkten izleyerek takip edin. http://ucretsizfilmindir.net/yardim-destek-masasi/ucretsiz-film-nasil-indirilir/

 

Soru: Premium üyelik nedir?

Cevap: Ayrıcalıklı üye olup, tüm filmlerimizi yüksek hızda reklamsız ve beklemesiz indiren üyelerdir.

 

Soru: Nasıl premium üye olabilirim?

Cevap: Premium üyeliği bizim sitemizden değil, Turbobit’ ten almanız lazım. Çünkü tüm filmlerimiz Turbobit dosya barındırıcı şirketinde barınmaktadır. Bu yüzden ayrıcalıklı üye olmak isteyen ziyaretçilerimiz lütfen bu linkten premium üye olsunlar. Premium üyelik linki: http://turbobit.net/turbo/emoney/45?gaid=head .. Önemli Not: Alacağınız premium üyelik ile sadece bizim sitemizden değil neredeyse bütün indirme sitelerinden ayrıcalıklı indirme yapabileceksiniz. Film, program, müzik, video vb. tüm sitelerden yüksek hızda, beklemesiz ve reklamsız indirin. Hem zaman kazanın hemde eğlencenizi ayrıcalıklı yaşayın.

 

Soru: Sitenizde torrent paylaşımı yapılıyor mu?

Cevap: Şuan için öyle bir hizmetimiz yok. Fakat sizden gelecek yoğun talepleri dikkate alabiliriz.

 

Soru: Filmin indirme linkini tıkladığımda önüme herhangi bir indirme butonu çıkmıyor. Reklamlar ve dönen ok çıkıyor. Bu ne demek?

Cevap: Kırık linke denk geldiğinizi gösterir. Telif sıkıntısı ile silinmiş film demektir. Lütfen bu tarz durumlarda filmin altına kırık link diye yorum atın. Bizde o filmi en kısa sürede düzeltelim.