“2016 Yılı” Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

1
( Yüksek Kalite )

Öncelikle bayram mesajımızın gecikmesinden ötürü tüm kullanıcı ve ziyaretçilerimizden özür diliyoruz.

30 Günlük Ramazan ibadetimizin ardından kutsal günlerimiz olan Ramazan Bayramı 4 gününe girmiş bulunuyoruz. Bayram münasebetiyle bizde Ucretsizfilmindir.Net ailesi olarak başta İslam dünyasının daha sonra ise ülkemizin ve değerli ziyaretçilerimizin mübarek Ramazan Bayramı’nı sevgi ile bütünleşmiş en içten duygularımız ile kutlarız.

Yüce rabbimizden bugünün hatırına tüm dünyada barış, sevgi, saygı, mutluluk ve kardeşliğin perçinlenmesini niyaz eder ve ülkemizin geçirdiği bu zor günleri def etmesi için Allah C.C ‘dan mağfiret diliyoruz. Umarız ki ülkemiz istakrarlı ve güzel günlere bir an önce döner.

Tekrardan herkesin “Mübarek Ramazan Bayramı Kutlu Olsun”

Ucretsizfilmindir.Net Ailesi

Ramazan-Bayrami-kutlu-olsun

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
977
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
“2016 Yılı” Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

Öncelikle bayram mesajımızın gecikmesinden ötürü tüm kullanıcı ve ziyaretçilerimizden özür diliyoruz. 30 Günlük Ramazan ibadetimizin ardından kutsal günlerimiz olan Ramazan Bayramı 4 gününe girmiş bulunuyoruz. Bayram münasebetiyle bizde Ucretsizfilmindir.Net ailesi olarak başta İslam dünyasının daha sonra ise ülkemizin ve değerli ziyaretçilerimizin mübarek Ramazan Bayramı’nı sevgi ile bütünleşmiş en içten duygularımız ile kutlarız. Yüce rabbimizden bugünün […]

Tür: Duyuru / Haber

Yapım: 2016

IMDB Puanı: 10

Yönetmen: Ucretsizfilmindir.Net

Oyuncular: Ucretsizfilmindir.Net Ailesi

Etiketler: ,

BENZER FILMLER
Link Yenileme Çalışması 17-02-2017

IMDB Puanı: Bilinmiyor

988 indirme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?